VK Beton og Byggemarked fremstår i dag som en moderne virksomhed indenfor branchen.

Vi har meget stor erfaring med produktion af såvel færdigbeton som kalkmørtel, vores produktion er underlagt streng kontrol og er også 3.parts overvåget – Derfor er VK Beton og Byggemarked en stærk og respekteret samarbejdspartner.

Direktør

Lars Kristensen
96 74 41 48
lars@vkbeton.dk

SÆLGER

Kristian Sand
96 74 41 45
kristian@vkbeton.dk

Beton Teknisk

Søren Lodberg
22 64 16 60
soren@vkbeton.dk

Butiksansvarlig

Egon Rindom
96 74 41 44
egon@vkbeton.dk

Bogholderi

Lone klokker
96 74 41 43
lone@vkbeton.dk

Butiksassistent & disponent i arbejdsbeklædning

Charlotte Steen
96 74 41 49
charlotte@vkbeton.dk

Blandemester

Henrik Bøgh
22 49 16 02
blandemester@vkbeton.dk

Salgsassistent & webansvarlig

Martin Vang Andersen
96 74 41 42
martin@vkbeton.dk

BUTIKS ASSISTENT & DISPONENT I
ARBEJDSBEKLÆDNING

Lise Saaby
96 74 41 46
lise@vkbeton.dk

LAGER & CHAUFFØR

Jesper Johannesen

CHAUFFØR

Frank Sørensen